УКРАЇНСЬКА ІНІЦІАТИВА ЗМІЦНЕННЯ ГРОМАДСЬКОЇ ДОВІРИ

Novi_proekti_12

«Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» допомагає місцевим НДО у Дніпропетровську, Харкові, Запоріжжі та областях надавати підтримку переселенцям з Донбасу, надаючи інформацію, житло і можливості будувати відносини у спільнотах.

«Українська ініціатива зміцнення громадської довіри»

ПРОГРАМА

«Українська ініціатива зміцнення громадської довіри» доповнює діяльність USAID, що має на меті забезпечити процвітаюче та стабільне майбутнє для України. В рамках Програми надається невідкладна, короткострокова допомога українським партнерам на підтримку мирних, демократичних перетворень та згуртованості громадян на сході. На цьому етапі програма має за мету:

  • Пом’якшення соціальної напруги, спричиненої конфліктом, який загрожує успішності політичних перетворень в Україні;
  • Збільшення інформаційного забезпечення та інформування у питаннях, пов’язаних з конфліктом та його наслідками.

В рамках цього проекту Благодійна організація «Вчителі за демократію та партнерство» розпочала проект «Долаємо прірву: інструменти для об’єднання розділених громад»

Наша школа долучається до проекту. Починається навчання вчителів курсу за вибором «Кроки до порозуміння» для учнів 10-11 класів.

 

ЗМІСТ ТА СТРУКТУРА КУРСУ «КРОКИ ДО ПОРОЗУМІННЯ» ДЛЯ СТАРШОКЛАСНИКІВ

Novi_proekti_13

 

ЗМІСТ ТА СТРУКТУРА ПРОГРАМИ НОВОГО КУРСУ

 

Розділ I: крок перший. Спілкуйся — Які помилки заважають спілкуванню; Як порозумітись з іншими; Як поводитись у ситуації конфлікту.

 

Розділ ІІ: крок другий. Інформаційне суспільство  Як відрізнити факти від думок; Як захиститись від маніпуляцій; Що таке інформаційна війна.

 

Розділ ІІІ: крок третій.Враховуй різноманітність — Різноманітність суспільства як ресурс; Що нам заважає бути толерантними; Як поєднати роз’єднані громади.

 

Розділ VІ: крок четвертий. Обговорюй — Обговорення як інструмент порозуміння; Що таке аргументована позиція; Що таке дискусія; Що таке дебати.

 

Novi_proekti_14

Навчальний семінар для тренерів проекту в Києві веде Олена Пометун

 

Novi_proekti_15

 

 

 

 

 

 

 

 

Оставить комментарий

Корисні посилання

logo-kolegium

logo-centr_ocinyvanya

logo-Ministerstvo_osviti

logo-Pedpresa