Дошка оголошень


В Україні стартував проект
"Долаємо прірву"
Харків у проекті.

«Світ моїх захоплень»


Життя прекрасне! Але є у світі те, що робить його ще більш чудовим : милозвучна пісня і  квіти. Більше двадцяти років моє життя пов’язане з чудовим аматорським колективом Дергачівського Будинку культури – народним вокальним ансамблем «Зоряночка». Десятки концертів на різних сценах українських і російських міст завжди несли людям радість, надію на краще, любов до рідної землі, до її історії, народної пісні. Дякую «Зоряночкам» за відданість вокальному мистецтву , спасибі нашим палким шанувальникам. Низький уклін музичним керівникам Клочко Володимиру Григоровичу(світла йому пам’ять), Сорочуку Ярославу Ярославовичу, Некрасовій Наталії.

Візитною карткою ансамблю є пісня «Все починається з любові». І це дійсно так!

Hor Certificate_8

 

Моє щире захоплення вирощуванням  квітів  пов’язане з моїм новим, сталим стилем життя:

хочеться віддячити Планеті за все, що вона нам дає, і зробити життя навколо яскравішим, щасливішим, красивішим!

 

Cveti_1 Cveti_2
Cveti_3 Cveti_4
Cveti_5 Cveti_6
Cveti_7 Cveti_8
Cveti_9 Cveti_10
Cveti_11 Cveti_12

Комментарии (9) на “«Світ моїх захоплень»”

 • Наталья:

  Эти цветы такие же красивые и нежные как Людмила Николаевна – человек огромной и щедрой души!
  К Вам все идут
  Как к роднику напиться.
  Кто за советом,
  Кто же просто прикоснуться!

  Людмила Николаевна талантливый учитель, мудрый человек ,щедро делится опытом своей работы с коллегами. Всегда поймет, поможет, посоветует! Её семинары – это уроки великого таинства и мастерства!

 • Нелли Дементьева:

  Людочка, очень приятно было побывать у Вас в гостях на Вашем сайте. Цветы прекрасны!Я тоже с удовольствием выращиваю их у себя на клумбах. У меня много ирисов и роз. Очень скучаю за всеми вами. Спасает только и-нет. Там я могу узнать о ваших успехах.

  Удачи Вам!

  • Дорогая Нелли! Спасибо, что написали. Я с радостью вспоминаю наше общение, болит душа за то, что Крым стал таким далеким. Как Вы? Напишите мне на электронную почту, адрес — в контактах. С любовью Людмила.

 • Нина:

  Людочка, виртуально побывала на экскурсии на даче. Прекрасны клумбы с чудными цветами — творение рук твоих! Молодцы! Спасибо за приятные минуты релакса! Виноград — просто чудо!

 • Николай Золотухин:

  Людмила Николаевна такой же красивой души человек, как и её цветы.

 • Елена:

  Как хорошо, Людмила Николаевна, что в школе начали учить полезным вещам. Спасибо Вам большое за учебник по критическому мышлению.

 • Ірина Соха:

  Людяммила!Це дійсно так! Ваше імя говорить за Вас, Людмило Миколаївно!Тільки красива і щедра душею людина може протягом десятиліть ділитися своїми знаннями, сіяти навколо себе добро, любов та радість. Завдяки Вашим зусиллям, підростає покоління людей з європейским мисленням, людською гідністю і толерантністю.Я є вашею прихильницею і послідовницею, дякую Вам за все, чого навчилася завдяки Вам і навчаю тепер своїх учнів. Будьте здорові і щасливі. Творчої Вам наснаги, шановна Людмило Миколаївно!Мрію про участь у ваших нових проектах.

 • Гана:

  яка Ви розумничка!

Оставить комментарий

Корисні посилання

logo-kolegium

logo-centr_ocinyvanya

logo-Ministerstvo_osviti

logo-Pedpresa