Дошка оголошень


В Україні стартував проект
"Долаємо прірву"
Харків у проекті.

Наукові та методичні публікації :


Наукові та методичні публікації :

Список друкованих видань Пилипчатіної Л.М.  :

Методика викладання етики

1.Пометун О.І., Пилипчатіна Л.М. Методика викладання етики: 5 кл:Метод. Посіб. – К.: А.С.К., 2006. – 144с.

 

 

Зошит з етики 6 клас

2. Пометун О.І., Пилипчатіна Л.М.: 6кл:Тематичне оцінювання, анкети,тести. — А.С.К., 2006. – 80с.

 

 

Правознавство практичний курс

3. О.Пометун, Т. Ремех, Л.Пилипчатіна. Правознавство. Практичний курс:метод.посіб.для вчителів загальноосвітніх шкіл, які викладають курс у 9 кл. – К.: Логос, 2009. – 176с.

 

Основи критичного мислення

4. Пометун О.І., Пилипчатіна Л.М., Сущенко І.М., Баранова І.О. Основи критичного мислення: Навчальний посібник для учнів старших класів загальноосвітньої школи. – Тернопіль: Навчальна книга – Богдан, 2010.–216с.

 

Правознавство, зошит для поточного та тематичного оцінювання 10 клас

5. Пилипчатіна Л.М. Правознавство: 10 клас: Зошит для поточного та тематичного оцінювання. – Х.: ФОПСпівак В.Л., 2011. – 64с. – (Серія «Тест- контроль).

 

Правознавство, зошит для поточного та тематичного оцінювання 9 клас

6. Пилипчатіна Л.М. Правознавство: Практичний курс. 9 клас: Зошит для поточного та тематичного оцінювання. – Х.: ФОПСпівак В.Л., 2011. – 80с. – (Серія «Тест- контроль).

 

Уроки для сталого розвитку 9(10)

7. В.І.Карамушка, О.І.Пометун, Л.М. Пилипчатіна, І.М. Сущенко. Уроки для сталого розвитку: Метод. посіб. Для учнів 9 (10) кл. загальноосвіт. навч. закл. – К. : Видавничий дім «Освіта», 2011. – 144с.

 

Методичний посібник, уроки сталого розвитку

8. О.І.Пометун, Л.М. Пилипчатіна, І.М. Сущенко. Уроки для сталого розвитку: Метод. посіб. Для вчит. 9 (10) кл. загальноосвіт. навч. закл. – К. : Видавничий дім «Освіта», 2011. – 112с.

 

Критическое мишление для всех

9. Е.И.Пометун, И.М.Сущенко, Л.Н.Пилипчатина, И.А. Баранова. Критическое мышление для всех: Самоучитель. – К., 2012. – 184 с.

 

 

Уроки сталого розвитку

10. О.І.Пометун, Л.М. Пилипчатіна, І.М. Сущенко. Уроки для сталого розвитку: навчальний посібник для учнів з навчального курсу за вибором для учнів 8кл.загальноосвітніх шкіл. Вид.2-ге. Випр. І доп. – Д. : «Ліра», 2013. – 146с.

 

Drukovani_vidaniya_11

11. О.І.Пометун, Л.М. Пилипчатіна, І.М. Сущенко. Уроки для сталого розвитку: посібник для вчителя з навчального курсу за вибором для учнів 8кл.загальноосвітніх шкіл. Вид.2-ге. Випр. І доп. – Д. : «Ліра», 2013. – 100с.

 

Правознавство схеми і таблиці

12. Пилипчатіна Л.М. Правознавство. – Х.: ФОП Співак В.Л., — 224 с. – (Серія «Схеми і таблиці»).

 

 

Тест-контроль правознавство 10 клас

13. Пилипчатіна Л.М. Правознавство.10 клас : зошит для поточного та тематичного оцінювання. – Х. : ПЕТ, 2013. – 56 с. – (Серія «Контроль знань протягом року!»

 

Тест-контроль правознавство 9 клас

14. Пилипчатіна Л.М. Правознавство (практичний курс). 9 клас : зошит для поточного та тематичного оцінювання. – Х. : ПЕТ, 2013. – 56 с. – (Серія «Контроль знань протягом року!»

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Комментарии (4) на “Наукові та методичні публікації :”

 • Дух Людмила:

  Людмила Миколаївна талановитий практик, яка свої творчі надбання передає вчителям.ЇЇ величезний досвід узагальнено в багатьої методичних виданнях, що є дієвим інструментарієм у роботі вчителів освітньої галузі «Суспільствознавство».
  Успіхів та нових звершень, Вам, пані Людмило!

 • Степан:

  Людмило Миколаївно дозвольте подякувати за якісні, практичні книги, де є і Ви автором (маю на увазі правознавство) і у співавторстві з О.Пометун. Допомагає працювати як на уроках, також окремі теми з Ваших книг використовую на виховних годинах.
  Дякую

 • Наталля:

  Шановна Людмило Миколаївно!Дякую вам за Вашу друковану продукцію яку я і багато наших вчителів Московського району використовуємо у практичній діяльності.

 • Наталля:

  Шановна Людмило Миколаївно! Дякуємо Вам за методичні видання з предмету. Чекаємо Ваших нових видань. Успіхів у творчості!

Оставить комментарий

Корисні посилання

logo-kolegium

logo-centr_ocinyvanya

logo-Ministerstvo_osviti

logo-Pedpresa